תפריט נגישות

שירותים פיננסיים

ישנם הרבה מאוד חברות בשוק הישראלי המציעות שירותים פיננסיים מגוונים מאוד. חלק מחברות הללו נותנות שירותים פיננסיים חוץ בנקאיים וישנן חברות אחרות המציעות שירותים פיננסיים בתוך התחום הבנקאי. שירותים כמו ניכיון צ'קים מסחריים, ניכוי צ'קים המיועדים לפריון עתידי, פירעון צ'קים לפירעון בלתי הפיך, בכדי לקבל את השירותים הללו אצל אחת מהחברות אשר מציעות שירותים פיננסיים שונים כל מה שצריך הוא לבצע אחד מן שלושת הדברים הבאים: לקבל כסף מזומן במעמד העסקה, להעביר צ'ק מזומן, ולבצע העברה בנקאית לכל חשבון בארץ ובעולם באופן מיידי. שירותים נוספים שניתן לבצע בתחום הפיננסי ובתנאי שהחברה מתמחה בתחום המט''ח, במסגרת הפעילות הזו ניתן לבדוק את נושא העברת כספים ללקוחות הנמצאים בחו''ל ושאין להם חשבון בנק רלוונטי או שרות לקבלת הכספים מחוץ לארץ או כל שירותי העברה בנקאית לככל החשבונות הבנקים.

למה צריך שירותים פיננסיים חוץ בנקאיים

רבים חושבים שכל מה שנוגע לתחום הכספים ולתחום הפיננסי זקוק רק לטיפול ''המדויק והאישי'' של סניף אשר לעיתים ממלא מעט מאוד את התפקיד שלו בכול מה שנוגע לשירותים פיננסיים במיוחד אם זה נוגע לכסף המונח לאורך טווח בכל מיני קרנות גמל או חסכונות. לכן חשוב שאתם כלקוחות תיהיו שמה לבדוק ולפקח בעיקר כי מדובר בכסף שלכם אבל גם בגלל שלפעמים זה טוב להזכיר לבנק קצת שגם הוא צריך לעשות השירותים הפיננסיים עבורכם וזה לא יבוא על חשבון השרות, היחס, הריבית הגבוהה וכו'. אחד מהמקרים השכיחים ביותר של שירותים פיננסיים היא בקשת הלקוחות לאשראי גדול מן המותר בבנק. כל מיני שירותים של הלוואת אשר ניתנות כנגד כל מיני ערבויות ובטחונות או ניכיון של שיקים מסחריים כחלק משירותים פיננסיים.

מה היתרונות של שירותים פיננסיים בסניפי הבנקים


את השירותים הפיננסיים ניתן לקבל או בכל מיני חברות פרטיות או בסניפי הבנקים השונים. היתרון הגדול בקבלת השירותים הפיננסיים בסניפי הבנקים הוא קודם כל ביחס ובקשרים החמים בין הלקוח לבין מנהל הסניף וזה ממש אפילו לא משנה כמה עולים שירותים פיננסיים בחברות פרטיות לעומת כמה עולים שירותים פיננסיים בבנקים מכיוון שמנהל הבנק ממש כמו מנהל העסק הוא נותן יחס אישי וחם ולא ממש משנה לו אם הוא איש מקצוע שמכבד את עצמו כמובן כמה עולים שירותים פיננסיים בחברות אחרות מה שמעניין אותו שאצלו תקבל את השירותים הפיננסים הטובים ביותר עם יחס הטוב ביותר בתור לקוח שלו.

בחרו באחד מהתחומים של שירותים פיננסיים

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר