תפריט נגישות

מעבר דירה

מעבר דירה הוא לעולם לא סיפור פשוט. בדרך כלל לא מדובר רק ימי אריזה ארוכים ומעייפים ובסידורי מעבר בירוקרטיים ממושכים מול ספקי השירות והרשויות השונות אלא גם בתהליך נפשי מורכב של פרידה והתרגלות לדירה החדשה. מעבר דירה דורש מאיתנו להתמודד עם כל הרכוש שלנו, הבלאגן שצברנו במשך שנות המגורים שלנו בדירה שאנחנו עוזבים ולנהל את האריזה והמעבר כך שההתאקלמות בדירה החדשה תהיה קלה ונוחה ככל שניתן.

דגשים לקראת מעבר דירה

כמה דגשים עיקריים יסייעו לכם לסיים מעבר דירה בצורה חלקה. הראשון נוגע לארגון הציוד והרכוש לפני המעבר : לפני האריזה תצטרכו לעבור על כל מה שהצטבר אצלכם בבית ולנצל את ההזדמנות להפתר מכל מה שאתם באמת לא צריכים לקחת איתכם. את כל הציוד שכן יעבור מעבר דירה חשוב לארגן בסבלנות בארגזים מסומנים היטב ולשם כך כדאי להצטייד מראש בכמה שיותר ארגזי קרטון טובים ואפילו לקנות כמה שישרתו אתכם הרבה יותר טוב מארגזים שאספתם ברחוב. בשנים האחרונות נכנס לשירות מעבר דירה גם שירות אריזה שבו המובילים מגיעים אליך ואורזים את הבית כולו בקרטונים על פי הנחיות שלך. כמובן שיש לכך השפעה משמעותית על כמה עולה מעבר דירה אבל זה יחסוך לכם הרבה כאבי ראש וטרחה. בזמן מעבר דירה חשוב לבחור בחברת הובלות טובה ואמינה ולעמוד על המקח בעניין כמה עולה מעבר דירה בהקף ובמרחק שאתם מבקשים כי אין בשוק שום סרגל מחירים קבוע ומוסדר והמחירים מושפעים בעיקר על ידי התחרות הערה בשוק – שיכולה לעבוד לטובתכם.

כיצד לבחור חברת הובלות לטובת מעבר דירה


מעבר דירה גדול יותר ורכוש רב ויקר יותר, דורש מכם להקפיד יותר על חברת ההובלות שאתם מזמינים. חברת הובלות רצינית ובעלת מוניטין תבטיח לכם מחיר אחיד ובלי הפתעות וטריקים, מעבר דירה בטוח וללא פגיעות בציוד ואחריות על כל פרטי ההעברה. חברת הובלות איכותית תקדים מעבר דירה בשלב אריזה וצימוד של הרהיטים בניילון נצמד ואמצעי אריזה נוספים שמקלים על מעבר דירה ומגינים על הפריטים שמועברים.לפני בחירה בחברת הובלות לטובת מעבר דירה חפשו כמה שיותר המלצות על החברה – באינטרנט ובעיקר חפשו המלצות ממקור מהימן, קרוב משפחה או חבר – מישהו שאתם סומכים על דעתו.

כמה עולה מעבר דירה


אין דרך אחת לקבוע כמה עולה מעבר דירה. העלות הבסיסית להובלת מספר פריטים פשוטים , ללא ביטוח ולמרחק קצר מתחילה מכמה מאות שקלים אך מעבר דירה אמיתי, על ידי חברה רצינית ועם ביטוח על הפריטים המועברים יעלה כמה אלפי שקלים. לשירות מעבר דירה הכולל גם אריזה מקובל להוסיף כ-15% על המחיר הרגיל, אבל זה פתוח למשא ומתן מול נציג חברת ההובלות.

בחרו באחד מהתחומים של מעבר דירה

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר