תפריט נגישות

ביטוח רכב

מהיום משווים מחירים של ביטוח רכב בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר כדי להשוות בין חברות מובילות בתחום.

כל מה שחשוב לשאול לפני שסוגרים ביטוח רכב


סוגים שונים של ביטוח רכב:

ביטוח רכב הינו ביטוח חובה המגן עלינו מפני תאונות, נזקים, שריפה או גניבה של הרכב. ישנם ביטוחי חובה לצד ביטוח מקיף או צד ג'.
חברות הביטוח מפרסמות חדשות לבקרים על סוגי ביטוחים שונים לרכב מחירים שונים ולא פעם אנו בדילמה לאיזו חברת ביטוח כדאי לפנות. השיקול בבחירת חברת ביטוח כולל מספר גורמים כגון מחיר הביטוח, דמי ההשתתפות, מספר המבוטחים וכדומה.
כל נהג שברשותו רכב מחויב לעשות ביטוח רכב. השוואת מחירים עבור ביטוח רכב היא דבר חשוב שיש לבצעו ולא רק בהתמקדות במחיר אלא בפוליסה ומה היא מקנה לנו כמבוטחים, לדוגמה, ביטוח חובה תכליתו להגן על הנהג, הנוסעים והולכי הרגל מפני נזקי תאונה והינו מפקוח על ידי המדינה.
 
 
ביטוח מקיף תפקידו לכסות נזקי רכוש של הרכב
ביטוח מקיף תפקידו לכסות נזקי רכוש של הרכב 

ביטוח רכב - השוואת מחירים

מחירי ביטוח חובה הינם אחידים ונקבעים בהתאם לפרמטרים כגון וותק רישיון, גיל הנהג, מספר המבוטחים, היסטורית תאונות וכדומה.
ביטוח מקיף תפקידו לכסות נזקי רכוש של הרכב כתוצאה מגניבה, תאונה, שריפה, נזקי מזג אויר וכדומה. ביטוח מקיף מגן מפני נזקי הרכב ואינו מכסה גניבות מתוך הרכב כגון ארנק או טלפון סוללרי או כל רכוש אחר שנגנב מהאוטו.כל אחד מאיתנו משקיע המון כסף בבחירת הרכב אותו הוא קונה ולכן יש לו חשיבות גבוהה בעינינו, לא סתם אנו עושים ביטוח רכב, השוואת מחירים עבור נעשית לא רק עבור הרכב עצמו אלא גם עבור ההוצאות שמלוות אותו, לכן יש לחשוב על מחירים שאנו עשויים לשלם עבור ביטוח רכב לאחר קנייתו. לרוב חברת ביטוח תעמיד תאני של השתתפות עצמית במקרה של נזק לאוטו, הסכום של השתתפות העצמית משתנה מחברת ביטוח אחת למשניה.
 

חובת ביטוח לרכב

ביטוח לרכב חובה משמעו שכל רכב חייב בביטוח זה על מנת להגן על הנוסעים, הנהג והולכי הרגל מפני פגיעה בגוף. ביטוח חובה נקבע על פי קריטריונים שונים כגון גיל המבוטח, מספר הנהגים המבוטחים ברכב, וותק הרישיון, היסטוריית תאונות וכדומה. לדוגמא חברת ביטוח לרכב יכולה להוזיל את המחיר אם מדובר בנהג מבוגר בדרך כלל מעל גיל 30 או לצאת במצבע לנהגים זהירים או לנהגים בודדים ברכב. בנוסף חברת ביטוח לרכב יכולה להציע מגוון שונה של פריסת תשלומים, לכן מומלץ להשוות בין חברות הביטוח השונות ולבחור בחברת ביטוח לרכב המציעה לכם את ההצעה הטובה ביותר.
 

ביטוח רכב צד ג

ביטוח לרכב כולל ביטוח צד ג' הנקרא ביטוח צד שלישי המכסה על נזקים של רכב אחר. במקרה של תאונה הביטוח יכסה את נזקי הרכב השני. חלק מהפוליסות כוללות סכום של השתתפות עצמית וחלק לא.
 
ביטוח רכב מבטיח לנו את השקט מפני גניבת הרכב או כל נזק אחר לרכב, המבטיח כי לא תאבדו את הרכב או שלא יכלול הוצאות רבות בתיקון הרכב או החלפת חלקים באוטו.
 

איזה רכבים הכי מבוטחים ?

לפניכם רשימה של 20 הרכבים אשר נדרש להם ביטוח רכב באמצעות אתר יס פליז על פי כמות.

 
מיקום סוג הרכב אחוז מכלל הרכבים
#1 מאזדה 11.6%
#2 יונדאי 10.5%
#3 טויוטה 8.1%
#4 פורד 5.8%
#5 סוזוקי 5.7%
#6 מיצובישי 5.0%
#7 פולקסווגן 4.9%
#8 פיג'ו 4.7%
#9 רנו 4.1%
#10 סובארו 3.9%
#11 פיאט 3.7%
#12 דייהטסו 3.5%
#13 שברולט 3.5%
#14 הונדה 3.5%
#15 ניסן 3.0%
#16 סקודה 2.9%
#17 סיטרואן 2.9%
#18 סיאט 2.6%
#19 קאיה 1.9%
#20 אופל 1.2%

 

יתר הרכבים אשר לא מופיעים ברשימה מהווים כ-7.1% מכלל הרכבים. הנתונים מעודכנים לחציון הראשון של שנת 2012.

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר
סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב