תפריט נגישות

קורס QA

מהיום משווים מחירים של קורס QA בקלות ובנוחות.
ממלאים את הטופס הקצר כדי להשוות בין חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי קורס QA


קצת על קורס בדיקת תוכנה ובקרת איכות

קורס בדיקת תוכנה (קורס QA) ואבטחת תוכנה הוא אחד התחומים החשובים והמבוקשים ביותר כיום בתחום לימוד המחשבים. קורס בדיקת תוכנה מלמד אותנו כיצד להבטיח כי המערכת תפעל בצורה נקייה ונוחה, במקרה של תקלה ניתן יהיה למזער את הנזקים העלולים להיגרם. למעשה כל תוכנה הקיימת עוברת בדיקת תוכנה על מנת למצוא תקלות בתוכנה או כל בעיה אחרת שנוצרת בעת הפעלת התוכנה.
קורס בדיקת תוכנה כולל את מגוון תחומי בדיקת תוכנה, מדי יום נוצרים תוכנות חדשות, רבים מתוכנות אלו נזקקות לבדיקת התוכנה, חלק מהבדיקות נעשות על מנת לשפר את התהליך העבודה בעת הפיתוח והיישום של התוכנות. קורס בדיקת תוכנה דורש התמחות על פי סוגי התוכנה. ניתן למצוא תוכנות הכוללות מערכותIT כגון מערכות פיננסיות של בנקים, ביטוחים. לצד אלו תוכנות הפועלות בזמן אמת הפועלות עם חומרה ומערכות ERPהפועלות בארגונים שונים ומשלבות את כלל החברה הכוללות מאגר נתונים.
 

מה זה קורס QA ?

תחום בדיקות התוכנה בשנים האחרונות הופך למבוקש יותר ויותר ובכך גם קורס QA המכשיר לכך, זהו מרכיב עיקרי וחשוב בתחום בניהול פרויקטים ופיתוח מוצרים, איש בדיקות תוכנה מהווה חלק עיקרי בארגון ולו סמכות מקצועית שניתנת ליישום בהרבה תחומים.

קורס בדיקת תוכנה הינו קורס המיועד לאנשים בעלי רקע במחשבים כגון מתכנתים, מדעי המחשב וכדומה. עם זאת ניתן למצוא בתי ספר המקבלים אנשים לקורס ללא ידע קודם במחשבים.

 

מה עושים אחרי הקורס?

לאחר סיום קורס QA לאיש בדיקות תוכנה יש אפשרויות רבות להתפתחות מקצועית עתידית כמו ניהול ביקורת האיכות בארגונים שונים, אחריות על תהליכי תכנון, קביעת נהלי עבודה לתחום בקרת האיכות ואבטחת האיכות, איסוף וניתוח נתונים של בקרת האיכות בארגונים ועוד. אנשי תוכנה מקצועיים מבוקשים מאוד כיום בארגונים משום שהטכנולוגיה הביאה עמה הרבה תקלות וחוסר יציבות לארגונים, ארגונים מסוימים מעסיקים אנשי תוכנה מסביב לשעון כדי למזער נזקים ולשפר את המערכת הקיימת ולשדרגה, קורס הוא קורס מבוקש כיום בתחום ובחוץ תמיד ישנן חברות שמחפשות בוגרי קורס מקצועיים לעבודה.

 

מה כולל הקורס ?

במהלך הקורס לומדים הכרות עם שפות תוכנה, תכנון בדיקות ושימוש בכלי בדיקה אוטומאטיים, עבודה עם בסיסי נתונים, מתודולוגיות בדיקה והכרות עם תחום ניתוח המערכות. בדרך כלל יתקבלו לקורס אנשים עם ידע טכני מסוים במחשבים, אנשים שעשו קורס תקשורת, קורס תכנות, מדעי המחשב ועוד, לעומת זאת יש אפשרות להתקבל ללא ניסיון כלל אך הדבר מצריך ראיון אישי. לימודים של קורס QA הם לימודים מעשיים ועיוניים בכיתות לימוד קטנות, הם כוללים 35 שעות לימוד בערך מתוכן כמה שעות פרויקט בעבודה עצמית.

 

היקף הלימודים 

הקורס מלמד בדרך כלל אנשי מקצוע שעבדים בתחום כמה שנים ועשו פרויקטים מעשיים לחברות היי טק גבוהות, יש כיתות לימוד בכל רחבי הארץ ובכל כיתה עד 40 תלמידים, יש קורס מקוצר וגם קורס מלא, קורס בדיקת תוכנה מלא אורך כחצי שנה עד תשעה חודשים ויכול להגיע למחיר של 18,000 שקלים, בקורס לומדים את המקצוע לעומק ובסופו יוצאים לשוק העבודה כשבידיים כל הכלים להיות מרכיב מרכזי בכל ארגון.
בתי ספר רבים מציעים קורס בדיקת תוכנה, בעת ההשוואה מומלץ לבדוק מהם תנאי הקבלה, מהם תכני הלימוד וכמה תלמידים בכיתה. ניתן למצוא קורס בדיקת תוכנה בשעות הערב או הבוקר לפי נוחות התלמידים.

 

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר
סגור

השוואת מחירי קורס QA

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]