תפריט נגישות

מחשבים ואינטרנט

מחשבים ואינטרנט הפכו במרוצה העשורים האחרונים לכלים מרכזיים ביותר בזירה העסקית , השיווקית – פרסומית, האקדמית והתרבותית של כל אחד מאיתנו , כזו שאי אפשר להתעלם ממנה. היום אין כמעט בית שאין בו מחשבים ואין כמעט מקום עבודה שלא מסתמך על מחשבים כחלק מכלי העבודה המרכזיים שלו. לימודים בנושאי מחשבים ואינטרנט הם מהמבוקשים ביותר היום ומי שזוכה להכשרה אקדמית או הסמכה מקצועית באחד מהענפים או שפות התכנות צפוי להכנסה נאה למגדיל את סיכוייו לקריירה בתחום מתפתח ומשגשג. גם למי שלא מעוניין לעסוק בתחומי מחשבים ואינטרנט בקריירה המקצועית שלו, חשוב להכיר את התחום כדי שיוכל להינות מכל שלל האפשרויות שמעניקים מחשבים ואינטרנט לחיינו היום. ישנם המוני קורסים בנושאי מחשבים ואינטרנט, במגוון רחב מאוד של מוסדות לימודים. לפני בחירה בקורס מחשבים ואינטרנט חשוב לבחור בקורס שמתאים לצרכים שלכם ולברר כמה עולה הקורס.

מחשבים ואינטרנט – קורסים בסיסיים

בקטגוריה של קורסים בסיסיים של מחשבים ואינטרנט תמצאו קורסים להכרות עם מערכות הפעלה ומערכות בסיסיות של מחשבים . קורסים דומים המיועדים לתלמידי בית ספר וקורסים מעמיקים יותר המתעמקים בתחום ספציפי, למשל : קורס אופיס, גרפיקה ממוחשבת, בנית אתרים או קורסים של מחשבים ואינטרנט המעניקים הסמכה בשפת תכנות אחת. מרבית הקורסים מהסוג הזה נמשכים בין מספר פגישות לשנת לימודים אחת. ניתן לקחת קורסים בסיסיים של מחשבים ואינטרנט במתנ''ס ובמרכזים קהילתיים ועבור תלמידים יש קורסים כאלה גם במסגרת חוגי העשרה לאחרי הצהריים בבתי הספר. הקורסים הבסיסיים ביותר מאפשרים גם לאנשים מבוגרים שאין להם שום זיקה או ניסיון של מחשבים ואינטרנט לרכוש כלים בסיסיים להפעלה של מערכות פשוטות. האוכלוסיה המבוגרת בישראל, שחלק ממנה סובל מבידוד חברתי, מגלה בשנים האחרונות, גם בזכות קורסי מחשבים ואינטרנט, את המרחב הוירטואלי ומסוגלים לתקשר באמצעות מיילים ורשתות חברתיות עם בני משפחה וחברים.

מחשבים ואינטרנט – קורסים למתקדמים


קורסים ולימודי מחשבים ואינטרנט למבוגרים נעים בין לימודים חד שנתיים או אפילו חצי שנתיים בשפת תכנות מסויימת ועד ללימודי תואר אקדמי במדעי המחשב. מספר חברות מובילות את תחום הקורסים בנושא בארץ וניתן גם באמצעות קורס קצר יחסית , בשפת תכנות אטרקטיבית, להשתלב בשוק העבודה במשרות היי טק נחשקות. לימודי מחשבים ואינטרנט באוניברסיטה או במכללה הם רציניים וממושכים יותר ומעניקים בסיס ידע רחב ומגוון הרבה יותר מהקורסים הקצרים והפרקטים. לבוגרים תארים של מחשבים ואינטרנט סיכוי גדול יותר להתקבל למגוון יותר רחב של משרות במקצוע.

כמה עולים קורסים בנושאי מחשבים ואינטרנט


קורסים בסיסיים של מחשבים ואינטרנט יכולים להתחיל מעלות של כ-1000 שקלים. חשוב לברר לא רק כמה עולה הקורס אלא גם מהם התכנים ואם מקבלים איזו שהיא תעודת הסמכה בסופם. היום פועלות בארץ לא מעט תוכניות שמעניקות לילדים מעוטי יכולת קורסי מחשבים ואינטרנט בחינם או בעלות סימלית. עבור הקורסים המעמיקים יותר ולימודים באקדמיה מדובר בעלות משמעותית הרבה יותר שיכולה לנוע בין עשרת אלפים לחמישים אלף שקלים בשנה.

בחרו באחד מהתחומים של מחשבים ואינטרנט

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר