תפריט נגישות

צלמים

צלמים – תחומים שונים.

צילום הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו שואפים לתעד כל רגע משמח או משמעותי וברוב הבתים קיים ארון עמוס אלבומי תמונות ותיקיות מחשב גדושות. ברגעים משמעותיים במיוחד ומתוכננים מראש נהוג לשכור צלמים מקצועיים אשר יתעדו את האירוע באופן אומנותי ומקצועי יותר. צלמים מקצועיים עוסקים גם בתחומי האופנה, צילום מוצרים, צילום הריון, צילום אומנותי ועוד'.

צלמים – צילום אירועים.


צלמים העוסקים באירועים נחשבים לאחרונים בשרשרת הצילום למרות שבדרך כלל מדובר בצלמים מקצועיים אשר מתקשים להתפרנס מעבודת חדשות או עבודות פרטיות היות ושוק הצילום העיתונאי ספג מכה קשה עם כניסת האינטרנט לחיינו והמשכורות ירדו משמעותית.
צלמים של אירועים מלווים את האירוע מתחילתו ועד סופו. מטרתם היא לתעד כל אורח וכל התרחשות מעניינת. מדובר בעבודה מלחיצה וקשה פיזית.

צלמים – צילום אופנה.


צלמי אופנה נחשבים לצלמים הטובים ביותר מבחינה אסתטית. תחום האופנה הוא גם התחום הרווחי ביותר בצילום. צילומי אופנה ניתן למצוא בפרסומות בעיתונים ובקטלוגים של חנויות בגדים. מטרת הצלמים היא לא רק לצלם את התמונה היפה ביותר, אלא גם להעביר את המסר הנכון. תמונת אופנה לויקטוריה סיקרט למשל
מצריכה שידור אווירה סקסית על ידי שימוש נכון בתאורה, בזוויות, בפריים נכון, קומפוזיציה נכונה ועיצוב סט מתאים. צלמים מקצועיים יודעים לעבוד נכון בכל אספקט של אומנות הצילום ולא בכדי, שוכרות חברות גדולות צלמי אופנה בשכר רב.

צלמים – צילום מוצרים.


צילום מוצרים נמצא היום בכל מקום. מקטלוג תכשיטים ועד תמונה של בר באתר אוכל באינטרנט. צלמים
העוסקים בצילום מוצר נמדדים על פי היכולת שלהם לייצר את הווירה הנכונה והמתאימה למכירת המוצר.
בר למשל ירצה לשדר אווירה תוססת, מסעדה תבחר באווירה רומנטית וכו'.

צלמים - צילום הריון.


תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת שלא מגיעה פעמים רבות בחיים, ונשים רבות בוחרות להנציח אותה בעזרת צילום הריון מקצועי ואמנותי המשלב בתוכו איפור מקצועי, תאורה נכונה וסט מעוצב. התמונות משמשות כמזכרת לנשים, ולשאר בני המשפחה. במיוחד לילד הנולד. הצילום נעשה ברוב המקרים על ידי צלמת היות ומשלב פעמים רבות עירום או לבוש מינימלי וכדי לתת לאישה הרגשה טבעית ונוחה יותר.
רצוי לבצע אותו בסוף תקופת ההריון.

צלמים – צילום אומנותי.


צלמים מעטים מתפרנסים מכך אך רבים עוסקים בצילום אומנותי מהצד. צילומי אומנות מגיעים לגלריות ברחבי הארץ ולעיתים גם ברחבי העולם.

כמה עולים שירותיהם של צלמים?


מחירם של צלמים משתנה בהתאם למשימת הצילום ולזמן העבודה. צילום אופנה לחברה מסחרית יעלה יותר מצילום אירוע למשל. כדאי לבצע השוואת מחירים מוקדמת ולפני בחירת צלמים חשוב לשאול כמה עולה כל פרט במוצר הסופי. כמה עולה אלבום מעוצב למשל בשירותיו של צלם אירועים.

בחרו באחד מהתחומים של צלמים

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר