תפריט נגישות

סדנאות

סדנאות הם דבר מאוד פופלרי בקרב וועדי עובדים וארגונים שונים בכדי לעלות את רמת הגיבוש של הצוותים והמחלקות בארגון בעיקר אם מדובר בארגון חדש או שעיקר הצוות בו התחלף לא מזמן ונכנס גל חדש של צעירים. עיקר סדנאות העובדים הללו נעשות על ידי חברות חיצוניות אשר קובעות היכן ומתי ואיך יראו הסדנאות הללו ומה הדברים הדרושים לסדנאות הללו. לרוב הצוות שמעביר את הסדנאות הללו הוא צוות המורכב מיועצים אירגונים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים. התהליך נבנה בצורה כזו שבהתחלה מתבצע תאום צפיות בין חברי ההנהלה או וועד העובדים לאותם אנשים שמעבירים את הסדנא וזאת כמובן לאחר שהוועד של אותו ארגון סגר כבר את כל הנושא הכספי וכמה עולים סדנאות עבור הארגון. כמובן שקיימים הרבה מאוד חברות וארגונים שונים בשוק אשר מבצעים את הסדנאות הללו חלקם מומחים יותר בתחום אחד והאחרים בתחום אחר לכן עליכם לברר תחילה מה התחום שבו אתם רוצים לחזק את הצוותים שלכם וכמו כן לבצע השוואת מחירים ולבדוק כמה עולים סדנאות עובדים בחברה אחת לעומת כמה עולים סדנאות עובדים בחברה שנייה ועל פי זה להציג לבסוף הצעת מחיר שכמובן תלויה גם בכמות האנשים שתגיע לסדנא מהארגון שלכם.

היכן מתבצעות הסדנאות?

יש שני מקומות עיקריים בהן סדנאות העובדים הללו יכולים להתקיים. המקום הראשון הוא במשרד והשני הוא מחוץ למשרד . לכול נישה כזו של סדנאות יש אופי אחר, נישה אחרת ומטרות אחרות . במידה וסדנאות העובדים מתקיימות במשרד אז בכל מקרה לארוע יהיה אווירה יותר של ישיבה ודיון יחד עם כיבוד והרבה מאוד הפעלה בקבוצות אומנם אך ורק בתחום המשרד והדבר הוא קצת יותר מגביל ופחות משחרר לעומת זה סדנאות עובדים המתקיימות מחוץ למשרד כגון בטבע או באתרים היסטוריים או כל מקום אחר מעניין ולא שיגרתי זה נותן נפח נוסף יותר של הרגשה יותר משוחררת ודבר נוסף האפשרויות הם בלתי מוגבלות ולכן במצב של סדנאות עובדים בטבע הדגש הוא יותר על הנושא של עבודת צוות על ידי ביצוע משימות וניתוחם מבחינת עבודת היחיד אל מול עבודת הקבוצה והשלכת המסקנות על העבודה השיגרתית במשרד תוך כדי העלאת הבעיות הספציפיות לאותה קבוצה אנשים.

מטרתם של סדנאות העובדים


קיימות שתי מטרות עיקריות בקיום סדנאות העובדים הראשונה והעיקרית היא הגיבוש והשנייה היא העלאת קונפליקטים בעייתים בחברה למודעות הצוותים וקבלת פתרונות באופן משותף במהלך הסדנאות.

בחרו באחד מהתחומים של סדנאות

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר