תפריט נגישות

השכרת רכב

בעבר ענף השכרת רכב היה פופולארי מאוד. אולם, בשנים האחרונות, עם פריחתם של חברות היי- טק וחברות נוספות עושים יותר שימוש רב יותר בליסינג התפעולי ופחות אנשים מתעניינים לגבי השכרת רכב.
הצרכנים העקרים של ענף השכרת רכב הם לרוב תיירים ואנשים המוכרים את רכבם וזקוקים לרכב חלופי לזמן מה. כמו כן, חברות הביטוח המקיף אשר מספקים שירותי רכב חלופי למבוטחים שלהם במקרה של תקלה או טיפול ברכב המבוטח.

השכרת רכב – למי לפנות ונושאים שחשוב לדעת

כאשר אתה בוחר להשכיר רכב לזמן מה דרך חברות השכרת רכב, מומלץ שתבחר בחברות השכרת רכב המוכרות המספקות גם שירותי ליסינג. חברות כמו אוויס, אלדן והרץ. חשוב לשים לב לפרטים קטנים אך חשובים מאוד בעת ביצוע העסקה:
• כדי לצמצם עלויות לפעמים כדי להסתפק ברכב קטן. אם אינכם זקוקים לכל המרחב למה לא להסתפק ברכב קטן? תשלמו עליו פחות וכך גם תצמצמו את עלויות הדלק.
• איסוף הרכב- חשוב לראות מאיפה עליכם לאסוף את הרכב של חברת השכרת רכב? ישנם מצבים שצריך להגיע אל הרכב המושכר כמו לדוגמא במשרד חברת השכרת רכב בשדה התעופה. אם קיימת האפשרות שהרכב יגיע אליכם, נהדר! כך תוכלו לחסוך בעלויות של מוניות או תחבורה ציבורית. אבל שימו לב! השכרת הרכב עולה יותר אם בוחרים באפשרות של החזרת הרכב למקום שונה מלקיחתו.
• ביטוח- בעת השכרת רכב, אין צורך בחלק מהמקרים לרכוש ביטוח. במקרה של תאונה או גניבה חברת כרטיס האשראי מכסים ומספקים לכם ביטוח השכרת רכב. חשוב לבדוק את תנאי כרטיס האשראי שלכם, במידה וכרטיס האשראי תקף גם לגביי השכרת רכב, תוכלו להביא לחסכון אדיר במחיר השכרת רכב.
• מספר הנהגים- דרך נוספת לחסכון בעלויות השכרת רכב היא בבחירת נהג יחיד שיבצע את כל הנסיעות על מנת לא לרשום מספר נהגים לאורך תקופת ההשכרה. חשוב כי תבינו שחברות השכרת הרכב גובות מחיר גבוה יותר כאשר מצהירים על מספר נהגים הרשאים לנהוג ברכב.
• משך תקופת ההשכרה- מספר ימים זולים יותר לעומת שבוע ימים, חשוב שתחשבו בדיוק את זמן השכרת רכב כדי לחסוך בעלויות.
• דלק- רצוי להחזיר את הרכב עם טנק דלק מלא, זאת כדי לחסוך את התדלוק במחירים המופקעים אותם דורשים בחברות השכרת רכב.
אתר כמה עולה מציע לכם לבצע השוואת מחירים בנושא השכרת רכב, בהצלחה!

בחרו באחד מהתחומים של השכרת רכב

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר