תפריט נגישות

ניתוחים פלסטיים

מפתיע לגלות שרפואה פלסטית וטיפולי אנטי-איג'ינג אינם המצאה חדשה של חמישים השנה האחרונות אלא היו קיימים בגלגולים ומופעים שונים בתרבויות שפע רבות בעולם העתיק, למשל ביוון ובמצרים העתיקה. יחד עם זאת, אין ספק שהחיים המודרניים, עם גיל הפרישה המאוחר ותוחלת החיים הארוכה מתמיד, מגדילים את הצורך והרצון שלנו להראות טוב ולשדר רעננות וחיוניות גם בגילאים המאוחרים יותר בחיים. הלקוחות העיקריים של ניתוחים פלסטיים הן כמובן נשים מגילאי 40 והלאה, אך יש גם ניתוחים פלסטיים יוצאים מן הכלל ותחומים שבהם מגיעים לטיפול יותר ויותר גברים בשנים האחרונות, שעה שלהראות טוב וצעיר זו כבר לא 'פריבילגיה' נשית בלבד. שוק הניתוחים הפלסטיים הוא שוק תחרותי המאפשר לכם לברר כמה עולה הניתוח שאתם מחפשים בכל מקום – אבל אף פעם לא על חשבון איכות המנתח.

סוגי ניתוחים פלסטיים

שוק הרפואה האסתטית השכיל להמציא עבורנו רשימה ארוכה של ניתוחים פלסטיים באיזורים רבים ומגוונים בגוף, מה שמאפשר גם למי שיש את התקציב המתאים, לעשות 'שיפוץ כללי' לגוף ומהפך משמעותי במראה החיצוני. את הניתוחים הפלסטים הרבים ניתן לחלק למספר סוגים עיקריים :
ניתוחי עור ופנים – כוללים בין היתר : ניתוחי מתיחת פנים וצוואר, הרמת עפעפיים, ניתוחי אף, הסרת נקודות חן, העלמת ורידים וקעקועים, עיבוי שפתיים ועוד.
ניתוחי הצרת הקפים ועיצוב – כוללים ניתוחי מתיחת בטן, את שאיבות השומן מן האיזורים השונים בגוף, וניתוחי עיצוב כמו עיצוב ישבן ועיצוב איזורים נוספים.
ניתוחי חזה – הם ניתוחים פופולריים מאוד הכוללים הגדלה, הקטנה, הרמה ועיצוב של החזה הנשי והגברי.

יצד בוחרים מרפאת ניתוחים פלסטיים


חשוב להדגיש ששיטות הטיפול והניתוח משתכללות כל הזמן. רמת הסיכון והקף תופעות הלוואי בעקבות ניתוחים פלסטיים נמוכים היום בהרבה מבעבר ויחד עם זאת חשוב להיות מוכנים להליך – לתוצאות ולתפועות שנלוות אליו ולכן מנתחים פלסטים טובים מקדימים לניתוחים פלסטיים פגישות הכנה, עם בנית ציפיות מאוזנות והכנה לתהליך כולו. בחירת במרפאה ובמנתח לטובת ניתוחים פלסטיים צריכה להיות קשורה להבט של כמה עולה הטיפול, אך כמובן שהמוניטין, ההמלצות שקיבלתם וההרגשה שלכם במפגש אם הרופא, הם הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחירה. באופן טבעי, ניתוחים פלסטיים מעלים לא מעט חששות ולבטים וכדאי לעשות אותם מידי רופא שנעים לכם ומרגיע אתכם.

כמה עולים ניתוחים פלסטיים


לפניכם מחירים מקורבים של כמה ניתוחים פלסטיים פופולריים שיכולים לכוון אתכם לקראת סקר שוק בתחום. ניתוח אף עולה בין 8 ל-12 אלף שקלים. הרמת עפעפיים תעלה בין 7 ל-10 אלף שקל. שאיבת שומן יכולה לעלות בסביבות 15 אלף שקלים והניתוחים היקרים ביותר הם הגדלת החזה, מתיחת הבטן ומתיחת הפנים שצפויים לעלות בין 22 ל – 30 אלף שקלים. חשוב לברר כמה עולים ניתוחים פלסטיים שונים בסבסוד קופות החולים. במרבית המקרים השתתפות הקופה עשויה לחסוך לכם משמעותית.

בחרו באחד מהתחומים של ניתוחים פלסטיים

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר