תפריט נגישות

ביטוח

חברות ביטוח בעידן המודרני, השברירי והלא בטוח, הן רשת הביטחון החברתי והכלכלי של אוכלוסיית העולם. חברות ביטוח בישראל, יותר מהכל, הן אלה הדואגות שבכל מקרה של אסון כזה או אחר, לא ניוותר בלא כלום.

חברות ביטוח הן למעשה בית השקעות. הכסף שמגיע מהפרמיות החודשיות של המבוטחים מושקע בקרנות נאמנות ובמניות שוק ההון. על ידי רווחים נאים, יכולות חברות הביטוח לשלם למבוטחים שלהם את הפיצויים הקבועים בפוליסות, להוסיף סוגי ביטוחים חדשים, לשפר את אלה הקיימות ולהמשיך לגלג את הכסף. חברות ביטוח בישראל נחשבות לחזקות באופן מיוחד, וכאלה שדואגות לאזרח באופן מיוחד.

חברות ביטוח – סוגי ביטוחים.

חברות ביטוח מציעות מספר פוליסות ביטוח לכל דבר ועניין. השכיח ביותר הוא כמובן ביטוח רכב חובה ומקיף שעליו רבות כל חברות הביטוח בארץ. בנוסף, ישנן עוד פוליסות ביטוח כמו ביטוח בריאות שתמיד משתנה משנה לשנה, ביטוח דירה, ביטוח מבנה, ביטוח משכנתא, ביטוח בתים משותפים, ביטוח תכולה ועוד ועוד.

למעשה, כמעט ואין דבר שאינו ניתן לבטח. חברות ביטוח בישראל מציעות את כל סוגי הביטוחים כמו ביטוח אבדן עבודה, ביטוח בריאות אלטרנטיבי, ביטוח חיים ועוד ועוד.

חברות ביטוח בישראל כפופות לאחראי על הביטוח בממשלת ישראל והוא זה הקובע את הרגולציה בתחום הביטוח. נכון ל – 2010, שוק הביטוח בישראל הוא חופשי למדי וכל אזרח יכול לבחור את חברת הביטוח המתאימה לו מבחינת תנאים. בהחלט ייתכן כי אזרח מסוים יעדיף לעשות ביטוח רכב בחברה אחת אבל לעשות ביטוח בריאות בחברה אחרת. הכל תלוי בתנאים, בגובה הפיצוי ובשירות של חברות ביטוח בישראל.

חברות ביטוח בישראל – ישיר או סוכן?


עד לפני שני עשורים, ביטוח בישראל ניתן רק על ידי חברות ביטוח המפעילות סוכני ביטוח בשטח. גם כיום ישנן חברות אשר פועלות רק באמצעות סוכן הביטוח כמו הראל, הכשרת היישוב ומגדל. יחד עם זאת, קמו חברות ביטוח ישירות המנפיקות פוליסות ביטוח באמצעות הטלפון בלבד. חברות ביטוח ישירות שינו את שוק הביטוח בישראל וגרמו להורדת מחירים משמעותיות בכל מיני סוגי פוליסות. כיום, יש לצרכן הישראלי אפשרויות רבות לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר בשבילו. ההפרשים יכולים להגיע למאות שקלים בשנה ועל כן, השוואת מחירים בין חברות ביטוח היא בגדר הכרח המציאות בישראל.
חברות ביטוח בישראל – דואגות למחר.

בחרו באחד מהתחומים של ביטוח

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר