תפריט נגישות

למשרד

אמצעי תקשורת ומשאבי אנוש למשרד

הפיתוחים הטכנולוגים של העשורים האחרונים הביאו למהפכה של ממש גם במערך התקשורת למשרד, בהבט הפנים ארגוני והן בהתנהלות כלפי חוץ מול לקוחות, ספקים ומשקיעים פוטנציאלים. למשרד המודרני צרכי תקשורת מתקדמים שהופכים את ההתנהלות ליעילה, מהירה ומקצועית יותר. אמצעי תקשורת ובקרה משרתים צרכים שונים למשרד בניהול התקשורת, תיעוד העבודה, הערכת עובדים, שירות לקוחות מיטבי, הכנת משכורות והן כאמצעי אבטחה.

טלפוניה למשרד


מערך הטלפוניה למשרד המודרני כולל הרבה יותר מטלפון פשוט ומזכירה אלקטרונית. הצורך להתנהל בזירה עיסקית תחרותית דורש יעול של התקשורת הפנימית באמצעות רשת טלפונים פנימית ומרכזיה המאפשרת שיחות מקצועיות בין העבודים במהלך יום העבודה ולא פחות חשוב מאפשרת ללקוחות להגיע לנותן השירות שלהם במהירות ובדיוק המירבי. טלפונים מתקדמים למשרד כוללים גם מכשיר פקסימליה מובנה שבאמצעותו ניתן להיות בקשר מתועד עם ספקים כמו גם על לקוחות ולהענות לפניות שלהם בהקדם האפשרי. מומלץ לרכוש למשרד גם טלפונים עם יכולת הקלטת שיחות. הקלטת שיחות נותנת למשרד את היכולת לבקר את העבודה הפנימית של העובדים ומול גורמי חוץ וזהו אמצעי מקובל מאוד היום. ברכישת מערך טלפוניה למשרד חשוב מאוד לוודא כמה עולה כל אחד מהפריטים ולחפש רכישה משולבת של כל הפריטים ביחד – כך שהעלות תהיה נמוכה יותר והשירות הטכני אצל כל המכשירים יהיה אצל נותן שירות אחד.

בקרת כניסה למשרד


בקרת כניסה ואינטרקום למשרד הם היום עזרים מקובלים ומשתלמים מאוד לחברה בהקף בינוני ומעלה. בקרת הכניסה היא קודם כל אמצעי אבטחה שמאפשר לוודא שרק עובדים מורשים יוכלו להכנס אליו ולא אורחים לא רצויים. ניתן להשתמש בבקרת כניסה למשרד בצ'יפ מגנטי, בקוד סודי או באמצעים ביומטרי מתקדמים יותר כמו זיהוי כף יד או פנים. אינטרקום בכניסה למשרד הוא אמצעי משלים שמאפשר לאורחים להזדהות לפני פתיחת הדלת. שני האמצעים הללו ביחד חוסכים לארגון הוצאות על מאבטח בכל אחת מהכניסות לבניין שיתעסק ברישום מבקרים וניהול הכניסות במקום בעבודתו האמיתית – שמירה על הביטחון, לכן חשוב להתחשב גם בממדי החסכון המשמעותיים בהתקנת אמצעים כאלה למשרד כשמבררים כמה עולה כל אחד מהם.

ציוד בשירות משאבי אנוש למשרד


מיכשור בקרת כניסה הוא גם אמצעי המשרת את צרכי משאבי האנוש למשרד : הוא מאפשר בקרה על שעות העבודה של כל עובד לצרכי הערכה כמו גם לטובת עבודתו של חשב השכר. בקרת כניסה ממוחשבת מעבירה את נתוני הנוכחות של כל עובד ישירות לתוכנת חישוב השכר ואין יותר צורך להסתמך על טפסים ודיווח אישי של כל עובד. בנוסף ניתן גם להתקין שעוני נוכחות למשרד, בדרך כלל בעזרת כרטיס מגנטי או צ'יפ שמעביר כל עובד בכניסה למשרד או ביציאה ממנו.

בחרו באחד מהתחומים של למשרד

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר