תפריט נגישות

נקיון ואחזקה

הצורך בשירותים של חברת נקיון ואחזקה רלוונטי בבנייני מגורים רבי דירות אך מקבל חשיבות מיוחדת במרחבים עסקיים : בבנייני עסקים שיש בהם מספר רב של חברות ומשרדים, בקניונים, במוסדות ממשלתיים ופרטיים. שימוש בחברת נקיון ואחזקה פוטר חברה מהצורך להקים מערך נקיון ואחזקה על בסיס מצבת העובדים של החברה ואת התקציב וההתעסקות שבניהול העניינים האלה על ידי החברה. חברות נקיון ואחזקה נותנות שירותים מקצועיים בתחומם, כך שהעסק או החברה יכולה להתמקד בתחום העיסוק שלה ולא לנהל מערכים תומכי פעילות בעצמם. בנוסף, חברת נקיון ואחזקה לבניין משרדים או עסקים, מטפלת בכל המרחבים המשותפים לכל העסקים – כמו החניון, חדרי המדרגות, המעליות והגג וחוסכת לחברות השונות את צורך להגיע להסכם בניהם על נקיון ואחזקה משותפים של המרחבים הללו.

מה כוללים שירותי נקיון ואחזקה

בדרך כלל חברות נקיון ואחזקה מציעות מגוון רחב של שירותים, הרבה מעבר לשטיפה, נקיון השירותים וריקון פחי אשפה. ממד הנקיון של העבודה כולל גם אספקה שוטפת של ציוד היגייני וציוד מתכלה למטבח. ממד האחזקה כולל הרבה מאוד טיפולים ותיקונים שוטפים לצד שיפוצים מחוייבי המציאות בעקבות תקלות וליקויים במבנה. שירותי חברת נקיון ואחזקה חוסכת למנהלי הלוגיסטיקה של החברות השונות את הצורך לפנות בכל פעם לבעלי מקצוע באופן עצמאי כשיש בעית חשמל, אינסטלציה וכדומה. חברות נקיון ואחזקה מכסות את כל שלל התיקונים והטיפולים האפשריים במבנה : אחזקת מבנים, איטום הגג לקראת החורף, תפעול תקלות חשמל, תיקון מיכשור (למשל מדיח הכלים במטבח), תיקוני זגגות, אינסטלציה, צביעה וסיוד, עבודות אלומיניום ונגרות וכשיש צורך בכך, גם עבודות גינון. חלק מהחברות המעניקות שירותי נקיון ואחזקה יכולות לשלב בהסכם שלכם איתם גם שירותי אבטחה וסדרנות במבנה ובחניון התת קרקעי. חשוב לברר כמה עולה כל שירות שאתם מוסיפים לשירות הבסיסי של החברה, כדי לראות אם התוספת כדאית עבורכם.

בחירת חברת נקיון ואחזקה


בשוק יש לא מעט חברות נקיון ואחזקה והתחרות בתחום ערה ומשחקת לטובתכם, אך מומלץ לא רק לברר כמה עולה השירות ולבחור בחברה על פי מספר פרמטרים מרכזיים מעבר למחיר. למוניטין ולניסיון של חברת נקיון ואחזקה אין תחליף ושווה לפעמים לבחור בחברה יקרה יותר שאתם יכולים להיות בטוחים שתתן לכם עבודה מקצועית ושקט נפשי. בכל האמור בעבודות שיפוצים רציניות, חשוב לוודא שהעבודות נעשות על ידי מקצוענים ובפיקוח מהנדס מטעם חברת האחזקה ולא בצורה חובבנית. בנוסף, לאור ניסיון העבר, חשוב להקפיד שהחברה מעסיקה עובדים בשכר ובתנאים הוגנים. חלק מהחברות הזולות בשוק, מצליחות לעשות זאת על גב העובדים שלהן ולא הייתם רוצים לתת לזה יד.

מה לדרוש מחברת נקיון ואחזקה


לקראת חתימה על הסכם עם חברת נקיון ואחזקה, חשוב לדייק בפרטי השירות שאתם מבקשים : מספר הפעמים שהשירותים ינוקו ביום, למשל, סוג הציוד שאתם צריכים, אילו שיפוצים כלולים בעלות האחזקה החודשית ועוד. ככל שתדייקו ותעמיקו בפרטים ולא רק כמה עולה השירות, ירבו הסיכויים ששני הצדדים יהיו מרוצים.

בחרו באחד מהתחומים של נקיון ואחזקה

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר