תפריט נגישות

לגן

הרבה משפחות זוכות בשנים האחרונות להגשים את החלום הישראלי לבית צמוד קרקע עם גינה קטנה, אך מעבר לבית עם גינה כולל גם לא מעט התעסקות, עיצוב ותחזוקה של הגן וצורך לרכוש ציוד לגן, אביזרים וריהוט נלווה שיהפכו את החצר האחורית שלכם לאיכותית ומהנה במיוחד. הבחירה בין כל האביזרים והאלמנטים השונים שניתן לשלב בגינה הביתית היא עניין של טעם, של תחומי עניין, של החזון שלכם לגבי חלקת האלוהים הפרטית שלכם ותלויה גם, כמובן כמה עולה ציוד לגן.

ציוד לגן – כלי תחזוקה

הצמחייה : הדשא, ערוגות הפרחים, הצמחים המטפסים והעצים שתבחרו לשתול בגינה שלכם הם מה שעושים חלקת אדמה לא בנויה צמודה לבית לגינה של ממש. איכות הגינה תלויה במידת ההשקעה שלכם בעיצוב השטח ובסופו של יום אין הרבה הנאות העולות על ישיבה בחלקת הטבע הקטנה של הגינה שלכם כדי להינות מהערב עם כוס קפה או יין. אבל גינה מעוצבת ויפה זקוקה לתחזוקה שוטפת ולמכלול בסיסי של ציוד לגן שיאפשר לקיים אותה. ציוד לגן מתחיל ממערכת השקיה מתאימה. היום, גם לאור מצב משק המים הקשה בארץ, עובדים בעיקר עם טפטפות מתוכננות המעניקות לכל איזור בגינה את כמות המים המתאימה לו. לצד מערכת ההשקיה, קבוצה נוספת של פרטי ציוד לגן היא כלי העבודה : מעדר, מגרפה לניקוי עלי שלכת וכיוצא בזה.

ציוד לגן – פריטים מרכזיים


היום ניתן לשלב גם אלמנטים מרכזיים כפירטי ציוד לגן : בריכת שחייה, רצפת דק (שגם חוסכת מים והתעסקות בדשא שהוא בעיתי לתחזוקה), פרגולה שתעניק צל ותתחם את איזור הישיבה בגן ועוד. היום כל אחד מהפריטים המרכזיים של ציוד לגן ניתן להשגה בעלויות נמוכות הרבה יותר מבעבר. אם פעם בריכת שחייה הייתה מחזה נדיר – השייך רק לאנשים עמידים מאוד, היום ניתן להתקין בחצר הבית בריכת שחייה פשוטה בעלות של כמה אלפי שקלים. גם פרגולה היא ציוד לגן שנעשה נפוץ בהרבה חצרות בשנים האחרונות. כמה עולה פרגולה מעץ פשוט יחסית? בסביבות שמונת אלפים שקלים בלבד כמחיר התחלתי. התשובה לשאלה כמה עולה ציוד לגן מהסוגים הללו – תלויה בעיקר בהקף הפריט ובסוג החומרים מהם הוא מורכב.

ציוד לגן - ריהוט


מה שמשלים את התמונה של ציוד לגן הם פירטי הריהוט : כיסאות, מיטות שיזוף, נדנדות, שולחנות, ערסלים והדומים, שולחנות ביסטרו ועוד. מומלץ מאוד להתאים את הבחירה של הריהוט לשפה העיצובית הכללית של ציוד לגן. אם יש מוטיב של עץ, באלמנט ציוד לגן מרכזי (כלומר, אם בניתם דק או פרגולה, למשל) הריהוט יכול לתאום אותו אם יהיה עשוי עץ בעצמו. כמה עולה ציוד לגן? בכל האמור בריהוט גן – העלויות יכולות לנוע בין כמה מאות שקלים לסט פשוט (בדרך כלל פלסטי) ועד עשרות רבות של אלפי שקלים לפירטי ריהוט איכותיים ומשובחים.

בחרו באחד מהתחומים של לגן

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר