תפריט נגישות

משלוחים

כל חברה , עסק או אדם פרטי נזקקים מפעם לפעם בשירותי משלוחים . עבור חלק מהעסקים שירות משלוחים אמין , איכותי ויעיל הוא חלק בלתי נפרד מתפקוד בסיסי של החברה שלהם. משלוחים משרתים גם את המגזר הציבורי – משרדי ממשלה, בתי משפט וכדומה, כשהרבה פעמים נדרשים להביא חומר ממוסמך או אחר בזמן אמת במהירות האפשרית לישיבה חשובה או לידי הרשויות. ישנם סוגים שונים של משלוחים, הנבדלים באופן טבעי בגלל הקף המשלוח והמהירות שבו הוא צריך להגיע ליעדו. משלוחים כמו מכתב או מסמך קטן שצריכים להגיע במהירות – יכולים להגיע באמצעות שליח על אופנוע וזוהי הדרך הזריזה ביותר. במקרים אחרים המשלוח יכול להיות גדול הרבה יותר ולדרוש רכב גדול או משאית. כשמדובר במסמכים רגישים, עדויות משפטיות או חפצים יקרי ערך ישנה גם אפשרות למשלוחים מאובטחים המלווים על ידי אנשי בטחה חמושים ורכב מאובטח.

משלוחים לצרכי משרד

משרדים רבים נדרשים לשימוש בשירות משלוחים, באופן די שוטף בעבודה היום יומית. לפעמים חוזה מסויים צריך להגיע לחתימה אצל לקוח באופן מידי כדי לא לעכב יציאה לדרך של פרוייקט. לפעמים מישהו שנמצא בפגישה עם לקוח שכח חומר חשוב לפגישה במשרד וכדומה. בסופו של יום חברות רבות נזקקות לשירותי משלוחים באופן די קבוע ורבות מהן פשוט חותמות על הסכם שליחויות קבוע תמורת תשלום חודשי. חברת המשלוחים בתמורה מתחייבת לעמוד לרשות החברה שחוכרת את שירותי ביעילות ובזריזות מרבית בכל זמן שתדרש לכך. לשירות משלוחים על בסיס חודשי קבוע יש גם השפעה על כמה עולים משלוחים . עבור חברה שמוציאה הרבה משלוחים בחודש ההסכם החודשי יכול להשתלם.

משלוחים כחלק מיבוא / יצוא


משלוחים בינלאומיים מהארץ לחו''ל ולהפך הם ענף נוסף בעל פעילות ענפה מאוד. סחורות בהקפים מסחריים מגיעות לארץ הוא מיוצאות ממנה בעיקר במכולות ובאוניות סחר שפורקות סחורה בנמלים, אבל כשמדובר במשלוח לא מסחרי, בהקפים קטנים, או של מסמכים ופריטים זעירים – יש צורך בשירות של חברת משלוחים בינלאומית. ישנן רמות מחירים שונות למשלוחים לחו''ל. התשובה לכמה עולים משלוחים כאלה תלויה בעיקר במהירות ובאבטחת המשלוח. משלוחי אקספרס יכולים להגיע כמעט לכל יעד תוך 24 עד 48 שעות.

משלוחים לצרכים פרטיים


גם כשאנחנו בבית אנחנו נעזרים לפעמים במשלוחים, כשהדוגמא הנפוצה ביותר היא עבור הזמנת אוכל הביתה. שירותי משלוחים של אוכל מעסיקים שליחים על אופנועים. היום מרבית המסעדות ובתי האוכל שנותנים שירות משלוחים משתמשים בתיווך של חברת משלוחים מקצועית המשרתת מספר מסעדות במקביל. שימוש בשירות הזה מוריד די משמעותית את כמה עולים המשלוחים למסעדה ובגלל הזמינות הגבוהה יותר של מספר רב של שליחים הוא מקצר גם את זמן ההמתנה שלנו בבית.

בחרו באחד מהתחומים של משלוחים

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר