תפריט נגישות

מערכות אזעקה

מידי שנה אלפי בתים בישראל נפרצים ואלפים בתי אב בארץ נשדדים מרכושם, מחפצי הערך שלהם וביטחונם האישי נפגע. גם מוסדות ציבוריים ופרטיים ובמיוחד כאלה שבשטחם פרטים יקרי ערך נמצאים בסיכון ונדרשים להקים מערכות אזעקה והגנה. התקנת מערכות אזעקה ביתיות חשובה קודם כל לשיקום הביטחון האישי והשקט שלכם – כי לאף אחד לא מגיע ללכת לישון בחשש והיא משמשת בו זמנית כאמצעי התראה והרתעה של גנבים פוטנציאליים שבמרבית המקרים יראו שיש מערכות אזעקה במקום ימנעו מנסיונות פריצה. חשוב לזכור שגם מערכות אזעקה הן רק חלק ממכלול הגנת הבית שדורש שימוש באמצעים נוספים.

אמצעי אבטחה

כשמדברים על אמצעי אבטחה לבית מדברים בדרך כלל על שילוב מערכות אזעקה עם טכנולוגיות נוספות כמו מצלמות אבטחה וגלאים. ברוב הבתים הפרטיים בישראל נמנעים משילוב מצלמות וגלאים כי נרתעים מההבט של כמה עולות מערכות כאלה, אך בבית שיש בו חפצי אומנות יקרי ערך או נכסים יקרים אחרים שווה לפעמים להשקיע ולהוסיף גם אמצעים כאלה ולא רק מערכות אזעקה. וממחי אבטחה תופסים מערכות אזעקה כאמצעי הגנה חלקי שיש להשלים אותו בהגנה הקפית. המערכת של מערכות אזעקה מופעלת בדרך כלל רק על בסיס מספר נקודות מצומצם או רק על דלת הכניסה והשלמת המערך באמצעות מצלמות וגלאים שחולשים על נקודות נסתרות בפריפריה של הבית או על הכניסות האחוריות הופך את הבית למאובטח הרבה יותר.

כיצד בוחרים מערכות אזעקה


בחירה של מערכות אזעקה צריכה לשלב בחירה בסוג והקף מערכות אזעקה המתאימות לצרכים של הבית שלכם, עם בחירה בחברה אמינה ובעלת מוניטין לרכישה והתקנה של המערכת, תוך בחינה של כמה עולות המערכות ועריכת סקר שוק גם לגבי המחיר. בבחירת מערכות אזעקה בדקו קודם כל מה הדגם המתאים ביותר לצרכים וגם מבחינת כמה עולות מערכות בדגם הזה (כולל עלות ההתקנה שבחלק מהן עשויה להיות יקרה באופן מפתיע). יש הבדלים בין כמה עולות מערכות אזעקה קוויות למחירן של מערכות אלחוטיות. לאחר מכן , בסיוע עם איש מקצוע בדקו כמה חיישנים אתם צריכים על מנת להגן על כל חלקי הבית באופן יעיל. מספר האזורים שבהם ידרשו גלאים של מערכות אזעקה קובע במידה רבה כמה עולות מערכות אזעקה. גם לסוגים שונים של גלאים יש עלויות שונות. שוק מערכות האזעקה הוא שוק תחרותי, אבל חשוב לבחור בחברה שתתן שירות אמין לא רק בהתקנה אלא גם במענה לתקלות ובשירות החירום.

התנהלות מוגנת


מומחי אבטחה יספרו לכם שכל מערך האבטחה שתרכשו לא שווה הרבה אם לא תסגלו את כל יושבי הבית להתנהלות נבונה ובטוחה. ראשית יש לאבטח את חלונות הבתי, במיוחד בקומות הקרקע על ידי סורגים תקניים ואיכותיים.בנוסף יש לסגור את כל פתחי הבית בנעילה (דלתות וחלונות) בשעות הערב גם אם אתם נמצאים בבית.

בחרו באחד מהתחומים של מערכות אזעקה

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר