תפריט נגישות

לעסק

בניית תדמית לעסק

מעטים העסקים שלא זקוקים להליך של בניית תדמית לעסק. בעולם העסקים התחרותי של ימינו, בין אם מדובר בעסק חדש או בחברה קיימת, יש צורך בהשגת בולטות מול המתחרים על מנת לסגור עסקאות ולשמור על רווחיות לעסק. בניית תדמית לעסק היא בדרך כלל מהלך ארוך טווח, שדורש חשיבה מעמיקה וידע מקצועי במגוון תחומים, שירות שכדאי שינתן לעסק על ידי גורם המתמחה בכך – חברת מיתוג , יחצ''נות או פרסום מנוסה.יצירת תדמית לעסק מבוסס בעיקר על זיהוי החוזקות שלו, הבלטת הפרמטרים הייחודיים שלו והמוניטין שנרכש בו, מיתוג ובנית תוכנית שיווק ופרסום לעסק שתביא אותו לתודעה משמעותית אצל קהל היעד שלו.

שירותי בניית תדמית לעסק


לכל חברה שעוסקת בבנית תדמית לעסק יש שיטות עבודה מעט שונות, אך ככלל, ניתן לומר שברוב המקרים יתמקדו במספר שלבי עבודה עיקריים :
הכרת העסק והסביבה העיסקית – דורשת הכרות מעמיקה ככל שניתן עם הפעילות, הערכים והחזון שנבנה לעסק וגם הכרות עם המתחרים וסביבת השוק שלו.
בשלב השני נעשה ניתוח מעמיק ככל שניתן של קהל היעד שפונה לעסק : מיהו הרוכש הפוטנציאלי, מה מעניין אותו, כיצד אפשר לגרום לו לרכוש יותר וכדומה. במקביל נבדקים גם קהלי יעד חדשים שיכולים להגיב לעסק בעתיד אם יופנו אליהם מאמצי שיווק מותאמים.
לאחר שנאספו הנתונים הללו מרוכזת העבודה על בנית תדמית לעסק ב-3 נתיבים מרכזיים : מיתוג, שיווק ופרסום. חשוב לזכור שישנם רמות העמקה ואינטנסיביות שונות של בנית תדמית לעסק וזה משפיע כמובן גם על כמה עולה השירות.

מיתוג, שיווק ופרסום לעסק


בניית תדמית לעסק תלויה במידה רבה באמצעי המיתוג שלו, המבוססים כאמור על נותנים שנאספו בשלבים הקודמים. מיתוג לוקח את כל הערכים החיוביים, המוניטין וההשגים שהיו לעסק עד כה והופך אותם ללוגו, לסיסמאות מכירה, לאני מאמין לעסק שמנוסח מחדש ועוד. אפשר גם לעשות מיתוג מחודש לעסק בהתאם לסקרי השוק – למשל, למתג אותו כחברת עילית בתחום ולפנות למספר קטן של בעלי מאה במקום לקהל רחב אך פחות רווחי.
מאמצעי השיווק והפרסום לעסק יכולים להיות מגוונים מאוד והבחירה בהם היא נגזרת של כמה עולה קידום לעסק בכל תחום. ניתן למשל לעשות שיווק פסיבי באינטרנט באמצעות קידום במנועי חיפוש בעלויות נמוכות. שיווק ופרסום משמעותיים יותר שגם יעורר באזז ועניין סביב מה שיש לעסק להציע יהיו כרוכים בעלויות גבוהות הרבה יותר .

בחרו באחד מהתחומים של לעסק

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר