תפריט נגישות

השכרת ציוד

אולם או גן אירועים לא יכולים להחזיק את כל הציוד הדרוש לשם עריכת אירוע ולכן כמעט מידי יום הם פונים לחברות השכרת ציוד לאירועים שמציעה מבחר גדול של ציוד החל מצלחת פשוטה ועד במה למופע או חופה, השכרת ציוד זו נעשית בהתאם לצרכים של האירוע, גודלו והתקציב העומד לרשות בעל האירוע עצמו.

לא כל חברת השכרת ציוד מספקת את אותו מגוון מוצרים, יש חברות השכרת ציוד הפונות לפלח השוק של העשירון העליון שכן, באירועים כאלו יש צורך בציוד איכותי, ברמה גבוהה שאינו נמצא במלאי של חברת השכרת ציוד סטנדרטית. השכרת ציוד יוקרתי נעשית לרוב ע''י חברה המפיקה את האירוע כולו.

השכרת ציוד לאירועים בשטח


חברות רבות עושות אירועים חברתיים לגיבוש בין העובדים. אירועים אלו נעשים לעיתים בשטח הפתוח ולכן באירועים מסוג זה יש לפנות לחברת השכרת ציוד המתמחה בהשכרת ציוד שטח. השכרת ציוד שטח היא מעט שונה משום שזה כולל לא רק כלים אלא גם אוהלים ואף מתקנים המתאימים לפעילות מעין זו.

השכרת ציוד לאירועי שטח יכולה להיעשות דרך מקום העבודה עצמו או דרך חברה המקיימת אירועי שטח ומפעילה את העובדים במגוון פעילויות ומספקת גם את הציוד הנלווה לפעילות כזו. מדובר לרוב בציוד מאוד יקר מאוד ולכן השכרת ציוד כזה דרך חברה מפעילה עשוי להיות הרבה יותר פרקטי ונוח במחיר.

כמה עולה השכרת ציוד?מחיר השכרת ציוד תלוי בסוג הציוד, הכמות המוזמנת וזמן האספקה שכן, באם פונים אל חברת השכרת ציוד מראש ומבררים כמה עולה השכרת ציוד כלשהו, מקבלים הצעת מחיר מסודרת המאפשרת גם לעשות השוואת מחירים מסודרת בין חברות השכרת הציוד הרבות שישנן ולכן כדאי וחשוב להיערך מבעוד מועד.

באם פונים אל חברת השכרת ציוד ברגע האחרון כדי לברר כמה עולה השכרת ציוד, המחיר ישתנה לגמרי וזאת משום שאספקה מידית דורשת מהחברה להתנהל באופן שונה לחלוטין ולכם כלקוחות יש פחות אופציות לבחירה ולכן במצב כזה התשובה לשאלה כמה עולה השכרת ציוד תהיה בעיקר לפי מידת הדחיפות.

בחרו באחד מהתחומים של השכרת ציוד

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר