תפריט נגישות

דפוס

הכול עניין של דפוס


בעולם בו אנחנו נוטים לצלם ולתת ביטוי גדול הרבה יותר אל העולם הוויזואלי אין זה פלא כי בתי דפוס צצים כמו פטריות אחר הגשם. בתי דפוס מספקים פתרונות לא רק להדפסות מסורתיות ושכפולים, בתי דפוס הם תנאי הכרחי לכל עסק החל מיצירת מוצרי פרסום הכוללים פרטי דפוס ועד ולהפקות דפוס ענקיות כמו שלטי חוצות דפוס על סוככים, הפקות פרסום ועוד.

מה עושים בבתי דפוס?בעבר היה נהוג לחשוב כי בתי דפוס אלו הם מקומות בהם עובדים בעיקר עם ניירות בעובי שונה. למען האמת הדפסה על נייר היא חלק ניכר מעולם הדפוס, אך כיום ניצן למצוא מוצרים שונים בבתי דפוס. החל מעבודות דפוס לצורך הפקת תלבושות לעובדים הכולל עבודות דפוס על חולצות, דפוס על כובעים, דפוס על מכנסיים ולעיתים אפילו דפוס על נעליים.

בנוסף עבודות דפוס כוללות הדפסה על מוצרי פרסום שונים כמו דפוס על מחזיקי מפתחות, דפוס על מחזיקי ניירות, דפוס על מסגרות תמונה, דפוס על משחקים משרדיים, דפוס על תקליטורים. בניגוד לימי העבר בהם היה מקובל לבצע עבודות דפוס רק על ניירות, יריעות בד או לכל היותר קרטונים, עבודות דפוס יכולות להתבצע כיום כמעט על כל חפץ, בכל צורה, לא משנה מאיזה חומר הוא עשוי ולא משנה מה הצורה שלו.

כמה עולים שירותי דפוס?על השאלה כמה עולים שירותי דפוס אין תשובה חד משמעית. אך יחד עם זאת כשמדובר על כמה עולים שירותי דפוס יש תשובה חד משמעית אחת והיא הכול עניין של כמות. כשמדובר על הפקות דפוס, ככל שמדובר על כמות גדולה יותר כך מחיר הפקת דפוס ליחידה יהיה קטן יותר.

פרמטר נוסף הקובע את גודל המחיר של הפקת דפוס הוא העיצוב הגרפי. עבודת עיצוב גרפי יכולה לייקר באופן משמעותי הפקות דפוס שונות. יחד עם זאת חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים ולבדוק מה הפקות הדפוס כוללות בבתי דפוס שונים. כמו כן חשוב לדעת מה כוללת הצעת המחיר.

בחרו באחד מהתחומים של דפוס

אז למה אתם מחכים?

בתי העסק ממתינים לכם. מלאו את הטופס

לחצו לקבלת הצעות מחיר
התקשרו 24 שעות ביממה
ל-050-830-8700 לקבלת הצעות מחיר