קריוקי - כמה עולה כמה עולה
הוסף למועדפים    facebook שתף
 
בעלי מקצוע כמה עולה > בעלי מקצוע > אמנים > קריוקי

קריוקי

רוצים לדעת כמה עולה קריוקי ? מלאו את הטופס הקצר לקבלת הצעות מחיר.
לחילופין, התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* להשוואת הצעות מחיר.


מתכננים לחגוג יום הולדת, מסיבת רווקים או מסיבה לחברים?


מה יהפוך את האירוע שלכם למיוחד? המוזיקה, האוכל  אולי האנשים. אין ספק שערב שכולו צחוק ומוזיקה טובה יהפוך את האירוע שלכם למוצלח. ערב קריוקי הוא ערב שכולם לוקחים בו חלק, הזמרים שבנינו וגם אלו שאינם יודעים לשיר.

כולנו אוהבים לשיר, אנו מצטרפים לשירה ברדיו או לדיסק שאנו אוהבים, חלקנו אף מעזים ושרים באמבטיה ויש שיבחרו לשיר רק שהם לבד. שירה היא דבר משחרר, המילים שנוגעות בנו לא פעם אנו מזדהים איתם, והופכים את השיר לשלנו, התחושה שהשיר נכתב במיוחד עבורנו.

ערב קריוקי הוא ערב שהחלק המרכזי בו הוא שירה של האורחים. כל אורח בתורו יכול לבחור שיר ולשיר אותו בליווי מוזיקה, ליצור הרכבים של מספר חברים או לשיר כולם יחד. קריוקי החל ביפן ומאז כבש את העולם.

לשיר זה כמו חלום


ערב קריוקי הוא ערב שבסופו של ערב כולם משתתפים בו גם הביישנים וגם אלו הזייפנים. ערב קריוקי חשוב שיכלול מספר שירים שמחים שכולם מכירים ונהנים לשיר אותו, גם לעצמם. חשוב במהלך הערב לעלות בהדרגה את קצב השירים ולהפוך לשירים יותר שמחים, כמובן שגם אלכוהול עוזר לשחרר את הביישנים שבנינו. לכן חשוב מראש להכין רשימה של שירים שאתם מעדיפים, שירים שמחים, שירים קליטים, שירים חדשים ברפרטואר של המוזיקה. תוכלו  להכין רשימה של שירים ולחלק את הדפים לאורחים כך לא יפתיעו אתכם עם שירים שלא מתאימים לערב.

חשוב לוודא שיש מישהו שמארגן את השירה ואמון על הפעלת המערכת, ניתן להזמין מנחה שינחה את הערב, כך תבטיחו כי הערב יהיה ללא תקלות וכמובן ללא שירי דיכאון באמצע שיורידו את המצב הרוח של כולם. חשוב לבחור מנחה בעל ניסיון שיהיה מצחיק ומשעשע שידע לשלהב את האורחים, תוכלו לשלב בערב השירה גם חידונים או שעשועונים ותחרויות עם פרסים או בדיחות. בקשו לראות ערב בהנחייתו ובדקו כי אתם מתחברים לסגנון ההנחיה שלו. יש שאוהבים אדם שמספר בדיחות ויש שאוהבים מנחה שפחות בולט ומתרכז יותר בשמירה על מצב הרוח והכוון של המוזיקה.

ערב שכולו כייף


בעת בחירה של חברה לארגון ערב קריוקי חשוב לבחור חברה שיכולה לספק לכם ציוד איכותי וקל לתפעול. אם בחרתם להפעיל את הערב בעצמכם ללא עזרתו של מנחה או תקליטן חשוב שתבחרו אדם או שניים שיהיו אמונים ללמוד את הפעלת המערכת ולהפוך למנחים של הערב.

חשוב לוודא כי החברה שהזמנתם תביא את הציוד כבר ערב קודם או בתחילת היום ותחבר אותו על מנת למנוע הפתעות של הרגע האחרון. בדקו כי ניתן להסריט את הסרטונים על הטלוויזיה או על מסך המיועד לכך בהתאם לצרכים שלכם ולבדוק את מערכת ההגברה מראש. מומלץ לבקש מיקרופונים אלחוטיים שתוכלו להרגיש כמו זמרים אמיתיים.

וודאו כי השכנים מודעים על המסיבה שאתם מכינים ובקשו את סבלנותם גם בשעה מאוחרת על מנת שלא תזכו לאורחים במדים של משטרת ישראל.

ערב קריוקי הוא ערב המצליח לסחוף את כולם, ערב שמצליח לגבש את כולם ולהוציא מהשגרה. 

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה קריוקי,
  1. בקשו עכשיו הצעת מחיר כדי לבצע כמה עולה.
  2. קבלו מספר הצעות מחיר מחברות המובילות בנושא קריוקי.
  3. בחרו לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם!
  חשוב לזכור, לא כל מה שזול הוא טוב לכן חשוב לבחור בעסקה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר.

  
שם:
טלפון:
עיר מגורים :
כתובת אימייל:
תאור ופרטים נוספים :
השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות.

לא מעוניינים להשאיר פרטים ?
בצעו השוואה בטלפון : 5959* - 24 שעות ביממה