הסבה לגז - כמה עולה כמה עולה
הוסף למועדפים    facebook שתף
 
רכב ותחבורה כמה עולה > רכב ותחבורה > אביזרי רכב > הסבה לגז

הסבה לגז

רוצים לדעת כמה עולה הסבה לגז ? מלאו את הטופס הקצר לקבלת הצעות מחיר.
לחילופין, התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* להשוואת הצעות מחיר.


מחירי הדלק כל העת עולים, ונראה שעדיין לא שמענו את המחיר האחרון של מחירי הדלק. בשנה האחרונה אנו עדים לעליה של 30% במחירי הדלק. אנשים רבים העובדים עם רכבם או נאלצים לנסוע עם הרכב לעבודתם מגלים שתקציב הדלק גדל כל העת. החיפוש אחר הפתרון לתחלופה של הדלק הוא ברכב חשמלי או פשוט יותר רכב העובר הסבה לגז.

 

הסבה לגז – כמה פשוט


הסבה לגז מאפשרת לכם לחסוך בהוצאות הדלק כבר מהרגע הראשון. הדרך להפוך את הרכב שלכם הממונע על ידי דלק לממונע על ידי גז הוא הליך פשוט. הסבה לגז חוסכת לכם מאות ואלפי שקלים.

הגז לשימוש כלי רכב נקרא גפ"מ - גז פחמניני מעובה. הגז מופק כתוצר לוואי של תהליך הזיקוק של הנפט. הגפ"מ דומה בהרכבו לגז בישול שאנו משתמשים בבית, אך הגפ"מ הינו נקי יותר ובעל אוקטן גבוה יותר.

הליך הסבה לגז כולל התקנה של מיכל פלדה ברכב, בנוסף מותקן מד גז על לוח השעונים המראה על כמות הגז שיש במיכל. הסבה לגז מתאים לכל רכב משנת 95 ורכבים עד 4500 סמ"ק. לאחר ההתקנה תוכלו לעשות טסט רגיל לרכב וברישיון הרכב יהיה רשום סוג דלק: גפ"מ / בנזין.

 

הסבה לגז יתרונות


הסבה לגז בעל יתרונות רבים. ראשית מחירו כמחצית ופחות ממחירי הדלק כיום. התקנה הגז ברכב נעשית על ידי מיכל גז העשוי פלדה המכיל את הגז. מיכלי הגפ"מ חזקים בהרבה ממיכלי הבנזין ולכן בטוחים יותר במקרה של תאונה. במקרה של לחץ של המיכל, המיכל משחרר את הגז מחוץ לרכב ומונע התלקחות של הרכב. כמו כן מותר לעשן ברכב. ההתקנה אורכת מספר שעות ואתם מתחילים לחסוך. הצריכה של הגז היא בדומה לצריכה של דלק ולעיתים גבוהה ביותר בשיעור של 10% לערך, אך מחירו זול יותר. במקרה שנגמר הגז במיכל תוכלו לעבור לנסיעה על דלק באמצעות מתג מבלי להיתקע בדרך. הגפ"מ הוא גז ירוק הידידותי לסביבה ופחות מזהם מדלק.

הסבה לגז של הרכב לא תפגע במחיר הביטוח ותוכלו לעשות טסט רגיל רכב. תחזוקת הרכב היא בדומה לרכב הממונע על דלק אחת ל- 15,000 ק"מ יש לערוך בדיקה שגרתית וניקוי הפילטרים.

 

הסבה לגז


בחירת חברה שתסב את רכבם לגז תבטיח חסכון של מאות ואלפי שקלים בשנה. עם זאת חשוב לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. בדקו כי החברה שאליה פניתם עובדת על פי תקן הבטיחות המחמיר, המשמעות של חברה מקצועית היא שהחברה הינה תחת פיקוח של מכון התקנים וההתקנה מבוצעות על ידי טכנאים מיומנים שקיבלו הסמכה להסבה לגז של רכבים. חשוב לבחור חברה המתמחה בתחום הסבה לגז, בקשו לדבר עם לקוחות שרכבם עבר הסבה לגז.

בדקו על תחנות שירות שניתן להחליף את מיכל הגז הקרוב לביתכם. חשוב להחליף את המיכל אצל המורשים בלבד.

עברו לרכב גז והתחילו לחסוך מעכשיו.

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה הסבה לגז,
  1. בקשו עכשיו הצעת מחיר כדי לבצע כמה עולה.
  2. קבלו מספר הצעות מחיר מחברות המובילות בנושא הסבה לגז.
  3. בחרו לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם!
  חשוב לזכור, לא כל מה שזול הוא טוב לכן חשוב לבחור בעסקה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר.

שם:
טלפון:
איזור מגורים:
עיר מגורים :
כתובת אימייל:
תאור ופרטים נוספים :
השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות.

לא מעוניינים להשאיר פרטים ?
בצעו השוואה בטלפון : 5959* - 24 שעות ביממהשנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת