כמה עולה השתלות שיניים - השוואת מחירים כמה עולה
 שתף ל-Facebook
 
בריאות ויופי כמה עולה > בריאות ויופי > טיפולי שיניים > השתלות שיניים

השתלות שיניים

רוצים לדעת כמה עולה השתלות שיניים ? מלאו את הטופס הקצר לקבלת הצעות מחיר.


השתלות שיניים


למרות המושעות הגדולה שחלה בשנים האחרונות בכל הנוגע לנושאי בריאות והיגיינה, ולמרות השיפורים הגדולים שחלו בתחום רפואת השיניים, עשרות מיליוני אנשים בעולם סובלים מאובדן שן אחת או יותר עקב פציעה, מחלה, עששת וכיוצא בזה. אפשרויות הטיפול במקרים של שיניים חסרות, הינן רבות, אך הטובה, האיכותית והיציבה ביותר כרוכה בהשתלת שיניים חדשות.

 

מהו שתל דנטלי?


עד כה, לא נמצא הפטנט באמצעותו ניתן יהיה להשתיל בלסת שיניים טבעיות ואמיתיות. האפשרות הקרובה ביותר לכך הם שתלי הטיטניום המוחדרים אל הלסת בהליך ניתוחי קצר, אשר על גביהם מוצבות שיניים מלאכותיות בעלות עמידות ומראה טבעי. אם כן, שתלים הם מעין ברגים עשויים חומרים מתכתיים שונים, כאשר המקובל ביותר הוא שתל הטיטניום אשר הלסת נוטה לקבל אותו לתוכה מבלי לדחותו.

 

המועמדים הטובים ביותר להשתלות שיניים


המפתח להצלחת השתלות שיניים, הוא הכמות והאיכות של עצם הלסת אליה יוחדרו השתלים הדנטאליים, לפיכך, במידה ועצם הלסת חלשה או מעוותת, נדרש לכך טיפול מקדים (השתלת סינוסים, עצם, או עצבוב האזור מחדש). גם במקרה של עששת או דלקות קיימות אחרות, יהיה צורך בדחיית השתלות השיניים עד שהפה מגיע למצבו האופטימאלי.

ישנם מטופלים אשר לא יוכלו לבצע השתלות שיניים כלל, כיוון ותהליך הריפוי הינו איטי מהרגיל ועלול לסכן אותם: מעשנים כבדים, חולים במחלות כרוניות, אנשים הסובלים מסכרת לחץ דם גבוה או מחלת לב, נשים בהריון ועוד. כמו גן, השתלות שיניים אינן מיועדות לצעירים מתחת לגיל 17, כיוון ועד לגיל זה, הלסת אינה מגיע לשיא צמיחתה.

 

כיצד מבצעים השתלות שיניים?


השתלות שיניים הינן הליך הדורש שיתוף פעולה מלא בין המטופל לרופא השיניים. בשלב המקדים, יבצע רופא השיניים בדיקה מקיפה למטופל, יעבור על ההיסטוריה הרפואית שלו ויצלם את השיניים, החניכיים וקו הלסת, זאת על מנת לוודא כי אכן הוא מתאים לעבור את הניתוח. במידה והמצב הרפואי מאפשר זאת, תיקבע תוכנית פעולה המותאמת לצרכי המטופל.

בשלב הבא, ימוקם השתל הדנטאלי במקום השן החסרה ויוחדר לשם על ידי הברגה. על גבי הלסת יונח כתר זמני, אשר ימנע את תזוזת השיניים האחרות. לאחר שישה עד 12 שבועות בהם יעטפו החניכיים את השתל, יגיע השלב הבא, בו הרופא מגלה מעט את השתל הקיים וילבש עליו כתר קבוע הנראה בדיוק כמו השן החסרה.

 

שיטות נוספות להשתלות שיניים


שיטה נוספת מקובלת להשתלות שיניים נקראת All in 4. שיטה זו מיועדת למצבים בהם חסרות מספר שיניים או כאשר העצם חלשה ואינה מסוגלת להחזיק מספר שתלים בודדים. בשיטת All in 4 מוחדרים ללסת שני שתלי טיטניום בלבד, כאשר על גביהם מוצבים 4 כתרים צמודים בזווית של עד 45 מעלות.

מטופלים המעוניינים להגיע לתוצאות מהר יותר, יוכלו לבצע השתלות שיניים באמצעות מיני שתלים, אשר כשמם כן הם- שתלים קטנים יותר אשר דורשים הרדמה מקומית קלה בלבד. אפשרות נוספת היא "העמסה מידית", שיטה המאפשרת סיום של התהליך ביום אחד בלבד, תוך דילוג על תקופת ההמתנה. 

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה השתלות שיניים,
  1. בקשו עכשיו הצעת מחיר כדי לבצע סקר שוק.
  2. קבלו מספר הצעות מחיר מחברות המובילות בנושא השתלות שיניים.
  3. בחרו לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם!
  חשוב לזכור, לא כל מה שזול הוא טוב לכן חשוב לבחור בעסקה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר.

שם:
טלפון:
עיר מגורים :
כתובת אימייל:
תאור ופרטים נוספים :
השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות.


אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא השתלות שיניים ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת