מדבקות - כמה עולה כמה עולה
הוסף למועדפים    facebook שתף
 
שירותים כמה עולה > שירותים > דפוס > מדבקות

מדבקות

רוצים לדעת כמה עולה מדבקות ? מלאו את הטופס הקצר לקבלת הצעות מחיר.
לחילופין, התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* להשוואת הצעות מחיר.מדבקות לשימושים שונים


בכל מקום אליו נפנה, אנחנו פוגשים מדבקות מסוגים שונים : מדבקות כתווית על מוצרים ואפילו על גבי פירות, מדבקות עמידות על גבי שילוט חוצות ותמרורים, מדבקות כפרסום זעיר, סטיקרים, מזכרות וכמובן המדבקות הצבעוניות האהובות על ילדינו. יש אפילו מדבקות המשמשות כאמצעי זיהוי (של רכבים למשל) בעבודתם של יחידות אבטחה שונות. הבסיס הפשוט שעומד מאחורי נפוצות של מדבקות בעידן המודרני הוא היכולת להדפיס כל צורה על גבי נייר או חומר פלסטי ולהצמיד אותה כמעט אל כל משטח באמצעות דבק פשוט. היצור של מדבקות, בעיקר מהסוג הפשוט וביצור תעשיתי די זול , כשהגורמים המשפיעים העיקרים על כמה עולות מדבקות הוא איכות החומר ומורכבות ההדפסה.

 

מדבקות לשימושים מגוונים


קשה לסקור את כל סוגי המוצרים והשימושים של מדבקות – הן מופיעות כאמור על כמעט כל מוצר צריכה שנבחר. ברמת העסק הפרטי או החברה הקטנה ישנם שימושים מגוונים לא פחות, כשכל אחד מהם מביא עימו דרישות ייצור שונות : חומרים אחרים, טכניקת ייצור שונה, הדבקה אחרת וכדומה. לפניכם כמה מהסוגים העיקריים של מדבקות שניתן להזמין בבית דפוס באופן עצמאי, עבור העסק הפרטי.

 

מדבקות בחלונות ראווה


בחלונות ראווה משתמשים פעמים רבות בהדבקה של אותיות או מספרים על פני החלון, כדי לפרסם מבצעים או מוצרים חדשים. בדרך כלל ישתמשו באותיות שבלונה (ניתן כמובן לבחור מראש את הגופן והמאפיינים של האותיות) בגדלים שונים המוצמדות מהצד הפנימי של חלון הראווה וניתן להסיר אותן בקלות מבלי להותיר סימני דבק עקשניים. הרבה פעמים ישמשו גם מדבקות שקופות למחצה כדי שלא יחסמו לחלוטין את חלון הראווה.

 

מדבקות סטיקר


סטיקרים בדרך כלל מתבססים על מדבקות פלסטיק פשוטות יחסית ועל גדלים קבועים. ניתן כמובן לבחור בחומרים ובטכניקות איכותיות יותר – כמו שימוש בהדפסה מובלטת , במספר רב של צבעים או בצבעים ייחודיים (כמו פס זהב וכסף). ככלל, המדבקות הפשוטות זולות מאוד והתשובה לשאלה כמה עולות מדבקות כאלה תלויה בעיקר בהקף ההדפסה.

 

מדבקות לרכב מסחרי


רכבי ליסינג ורכבי חברה דורשים מדבקות קבועות ועמידות עם שם ולוגו החברה, בדרך כלל במספר נקודות על פני הרכב. בדרך כלל הכיתוב יהיה פשוט וישתמש במספר מצומצם של צבעים אך ישנה חשיבות רבה לאיכות ההדבקה. מדבקות מהסוג הזה אמורות להחזיר מעמד שנים מבלי להתקלף.

בתי דפוס רבים מצויידים היום במיכון הנדרש על מנת להדפיס מדבקות למגוון רחב של שימושים. לפני רכישה מומלץ לעשות סקר שוק אך חשוב לא להתמקד רק כמה עולות מדבקות אלא גם במאפיינים והאיכויות הספציפיות להן אתם נדרשים במדבקות שלכם.

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה מדבקות,
  1. בקשו עכשיו הצעת מחיר כדי לבצע כמה עולה.
  2. קבלו מספר הצעות מחיר מחברות המובילות בנושא מדבקות.
  3. בחרו לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם!
  חשוב לזכור, לא כל מה שזול הוא טוב לכן חשוב לבחור בעסקה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר.

שם:
טלפון:
איזור מגורים:
עיר מגורים :
כתובת אימייל:
תאור ופרטים נוספים :
השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות.

לא מעוניינים להשאיר פרטים ?
בצעו השוואה בטלפון : 5959* - 24 שעות ביממה